kovo 21,2020

kovo 18, 2020

Šeštadieninė mokykla bus uždaryta kovo 21 d. Kas savaitę pranešime ateities planus, atsižvelgiant į valdžios ir sveikatos įstaigų nurodymus.

Pamokos vyksta nuotoliniu būdu. Mokytojos jau su jumis susisiekė ir davė nurodymus kokius darbus mokiniai turi atlikti ir kaip atsiskaityti. Kreipkitės į klasių mokytojas su klausimais.

Esame joms labai dėkingi už sąžiningumą ir rūpestį . Prašom pamokose neatsilikti. Norime išlaikyti mokslo tęstinumą, nes neaišku kada galėsime laisvai sugrįžti į mokyklą. 

 Namuose stenkitės kalbėti lietuviškai. Gal paskirkite ypatingą dienos laiką kada vien tik lietuviškai susikalbėsite. Arba sukurkite  Lietuvių Kalbos Zoną, kurioje vaikai turi tik lietuviškai vienas su kitu kalbėti. Stalo žaidimai, knygutės, dainos, šokiai, lietuviškos vaikiškos internetinės programėlės – visa tai papildys pamokas ir lavins kalbą.

Primename kad Šv. Kazimiero bažnyčioje nebus nei kasdieninių, nei sekmadieninių šv. mišių iki balandžio mėnesio pradžios. Klebonas seka arkivyskupijos nurodymus.

Būkite sveiki,                                                                                                                                                         p.Marytė