lapkričio 4, 2017

lapkričio 01, 2017

Šeštadienį renkamės Forest Lawn kapinėse paminėti Vėlines.Scan 2017-11-1 11.38.39 Nurodymai prisegti. Kiškiai ir Vaikų darželis pasilieka mokykloje, bet tėveliai gali pasirinkti vaikus kartu vežtis į kapines.

Blusų Turgus lapkr. 11 d. – jau kelinti metai suruošiame linksmą ir pelningą blusų turgų. Mokiniai ir tėveliai kviečiami sunešti švarius naudotus žaisliukus ir moteriškus papuošalus pardavimui.Visas pelnas skiriamas labdarai. Mokiniai turės progą per pertraukas nusipirkti žaisliukus. Skelbimas prisegtas.

MISIJA SIBIRAS  vadovai – Raminta Kėželytė ir Arnoldas Fokas – lankysis mūsų mokykloje lapkr. 11 d. 12:15 val. viršutinėje salėje. Kviečiame visus pasiklausyti pranešimo apie šį unikalų žygį.

FINGERPRINTING  –  mažai mokyklos tėvų užsirašė Arkivyskupijos reikalaujamam pirštų antspaudų pridavimui , lapkr. 18 d. Jau beveik visos vietos užimtos. Rezervacijų lapas randamas ant mokytojų stalo.