lapkričio 3, 2018

spalio 29, 2018

Ačiū visiems kurie dalyvavo Vėlinių paminėjime Forest Lawn kapinėse pereitą šeštadienį. Yra mūsų visų pareiga mokykloje ir šeimose tęsti šią gražią lietuvišką tradiciją, kur prisimename ne tik mūsų artimuosius mirusius, bet ir kitus lietuvius kurie buvo platesnės Los Angeles lietuvių visuomenės nariai. Jeigu mes neišlaikysime tradicijų, tai kas už mus tai darys?

Ateinantį šeštadienį mokykla užsidaro 12 val. po pietų pertraukos. Bus galima pavalgyti. Visi mokiniai ir tėveliai raginami vykti į RŪTA filmo peržiūra Aero Theater Santa Monica, 2 val.pp. Olimpinė plaukimo žvaigždė, Rūta Meilutytė , laukia susitikti su jaunimu. Anksčiau gavote nuorodą kur galim rezervuoti nemokamus bilietus. Taip pat galima kreiptis ir i konsulata.

https://www.eventbrite.com/e/screening-of-documentary-film-ruta-tickets-48395613583

Paskutiniu metu pastebėjome kad nemažas skaičius mokinių neatvyksta į mokyklą. Primenu, kad mokytojos deda dideles pastangas paruošti įdomias ir turiningas pamokas.Administracija ir tėvų komitetas rūpinasi kuo  prasmingesnius renginius suruošti. Parodykite savo dėkingumą nepraleisdami pamokų ir ypatingų renginių!