Parama Ukrainos žmonėms

March 10, 2022

Sorry, this entry is only available in Lithuanian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Mielieji,

Šiandien Ukrainos žmonės  kovoja ir už mūsų visų laisvę. Todėl kviečiame susivienyti ir padeti kovojantiems, nukentėjusiems, sužeistiems ir išgyvenantiems karo siaubą . Ukrainos žmonėms yra reikalinga ne tik moralinė, bet ir materialine parama .

 

JAV LB yra atidariusi bendrą sąskaitą kur galima aukoti įvairiais būdais https://javlb.org/ukraina/
Pinigai bus/yra pervedami į Europos šalis kaip Vokietija, per Rotariečius, kad gretų  nupirkti reikalingų prekių ir perduotų Ukrainai.
Tačiau situacija yra tokia, kaip pavyzdžiui Europoje jau trūksta miegmaišių, pirmos pagalbos vaistinėlių, o vaistų Lietuva kol kas iš vis negali teikti dėl kažkokių įstatymų.
Tad čia galime mes padėti. Šiuo metu renkame miegmaišius ir siunčiame į Čikagą, į Pasaulio Lietuvių Centrą iš kur bus siunčiami .
Kviečiame prisidėti prie šios akcijos.Pvz Nebraskos apylinkė per dvi dienas surinko 100 miegmaišių ir nesustoja. Mes, Vakaru pakrantėje, Los Angele galime daugiau.
Nereikia bėgti į krautuves, užsakykite internetu ir siųskite adresu, žr skelbimą.
PS
Amazon dar yra, bet leidžia po 4 vienu metu.
Dalinkimės-jei ne pagalba, bent informacija.

 

Su pagarba,
Laura Remeika ,
JAV LA LB valdyba
Sigita Barysiene
JAV LB Vakarų apygardos valdyba