Vasario 2-7 Namu darbai

vasario 03, 2020

Pratimai:  Psl. 75.  Perskaitykite, pabraukite dvibalses.  Vienoje puseje lapo, nupaisykite, kaip sapne atrode menulis.   O kitoje puseje, parasykite 4-8 sakinius, ka manote jus rastute menulyje, jeigu tektu nuskristi su raketa!  Paskaitysime ir papasakosime klaseje.

Bus 2 konkursai – meno ir rasineliu konkursai.  Kita savaite pradesime ruostis del meno konkurso.  Tema:  Angelai.  Tegul vaikai pradeda galvoti, kaip jie nores nupaisyti angelus, kaip padarys idomiai – su blizguciais, lapais, gelem, kaspinais…  Bent ka gali naudoti.  As pameginsiu atsivesti ivairiu dalykeliu, rodziau vaikams idejas, bet jeigu jus namuose turite „craft items“, prasau atsivesti kita sestadieni.  Speju kad uztruks 2 sestadienius pabaigti.  Daugiau informacijos pridejau apacioje.

Nes yra Angelu tema, noreciau, kad vaikai ismoktu malda Angelui Sargui atmintinai.  Labai greitai galima pasakyti vakare arba ryte, ir manau, kad gan geras budas pradeti ar baigti diena!  Duodu ir anglu versija (tiems kur reikia), bet noreciau kad lietuviskai ismoktu.

Pasimatysime sestadieni!!

Mokytoja Viktorija  🙂

Malda Angelui Sargui

Angele Sarge, Dievo duotasis,

būk prie manęs tu, man paskirtasis.

Vakarą, naktį, rytą ir dieną

saugoki mano žingsnį kiekvieną.

Amen.

Angel of God
My guardian dear
To Whom His love
Commits me here
Ever this day
Be at my side
To light and guard
To rule and guide. Amen

 

Piešinių konkursas:
„Angelai Lietuvos tautodailėje“ skirtas Lietuvos tautodailės metams paminėti.
Supažindinti mokinius su Lietuvos tautodaile – angelo motyvu drožyboje, kalvystėje, keramikoje, karpiniuose ir t.t. Tikslas, kad Lietuvos tautodailė įtakotų vaikų fantaziją ir kūryiškumą šiame konkurse.
Metodinės medžiagos galite rasti aplankę Angelo Muziejaus tinklapį:

http://www.angelomuziejus.lt/page3.html

Suteikti vaikams galimybę naudoti įvairias meninės raiškos formas ir priemones.
Piešiniai gali būti atlikti įvairiomis priemonėmis: guašu, pastele, tušu, kreidelėmis, flomasteriais, pieštukais, aplikacija, karpymas, mezgimas.
Popieriaus lapo formatas pasirinktinai.