gruodžio 19 d. KALĖDŲ EGLUTĖ

gruodžio 17, 2020

Mielieji,

Sveikinu visas mokyklos šeimas Šv. Kalėdų proga. Raskime ramybės ir džiaugsmo švenčiant  Kūdikėlio užgimimą.Dėkojame jums už mokytojų ir mokyklos palaikymą nuotolinių pamokų metu. Visiems nelengva, bet, sudėjus norą, valią ir širdį – viskas įmanoma. Jūs tai parodėte.

Kūrenkite tą lietuvišką ugnelę savo namuose , gi  jūs esate pagrindiniai lietuviškos dvasios teikėjai savo vaikams. Nepamirškite kalėdinių papročių ir, svarbiausiai, Kalėdų prasmės – švęsti  pasaulio Atpirkėjo Jėzaus gimtadienį.

Eglutės virtuali programa vyks šį šeštadienį,  10:30 val. ryto. Skelbimas buvo visoms šeimoms išsiųstas ir dar pridėtas prie šio laiškoEglute20_. Dėkojame mok. Viktorijai Gedvilienei ir jos sūnui Vytui už programos sukūrimą.

Į nuotolines pamokas grįžtame sausio 9 d. Būkite sveiki ir saugūs ir kalbėkime lietuviškai!

p.Marytė

Eglute20_