7-tos Klasės LT Mokyklos Namų Darbai ir Pranešimai 1d. Spalio, 2021

October 01, 2021

Sorry, this entry is only available in Lithuanian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Sveiki,

Primenu, kad šį šeštadienį nebus klasės kadangi vyksta Lietuvių Dienos visą savaitgalį.
Po daugiau svarstymo dėl atitinkamos pratimų knygos, nutarėm su Direktore Marytė geriausiai būtų naudoti p. Augulytės-Bučmienės ‘Lietuvių Kalbos Gryninimo ir Turtinimo pratimų knygą, antrasis pataisytas leidimas, 2006. Prisegu viršelį knygos, kad pažintute. Šią knygą yra angliškai darašytą, kad padėtu mokinimas versti į lietuvių kalbą.
Aš šią pratimų knygą gal visą nenaudosiu tai parinksiu atitikamus pratimus ir įteiksiu per klasė arba persiusiu per emailą.
Padėti mokyklai dėl išlaidų, mokykla prašo prisidėti prie nuomos ‘Kelio’ knygos ir padauginti puslapius iš pratimos knygos. Prašome susimokėti $17 pas Laima kita kartą būsite mokykloje.
Tai šios savaitės namų darbai yra:
  • ‘Kelio’ knygoj perskaitėm klasėje p.8-9. Jeigu nebuvote perskaitykite ir pažymėkite skatymo lentelei. Prašau paruošti atsakymą į 3-čia klausimą p. 9 sekančiai pamokai;
  • Naujoje pratimų knygoj, užbaigti 1, 2 ir 3-čią pratimą p. 3-6.
Jeigu kokiu klausimi, prašau praneškit.
Mokytojas Jonas
323 717 9425