6-ta klases pamokos 19-ta rugsejo

September 18, 2020

Sorry, this entry is only available in Lithuanian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ruošiames sekanciai pamokai kuri ivyks rytoj šeštadieni 19 d. tarp 9-11am.
Zoom detales bus atsiustos email pastu.
Ačiū visiems, kurie dalyvavo pirmoje šių mokslo metų Zoom pamokoje. Vaikai labai gražiai dalyvavo, buvo smagu vėl visus pažystamus veidus pamatyti!
 
Ačiū visiems kur nusipirko knygas. Jeigu nenusipirkot, rasite prisegta sekancios pamokos puslapiu. Prašau atsispaudinti tik jeigu reikia.
 
Kaip minejau mokiniam pereita savaite, persiusciu atsakymus pirmos pamokos  – Zodzio Sudetis.
As tik prasiau uzbaigti 3-cio puslapio lentele. Jeigu mokiniai ir tevai turejo noro, galejo uzbaigti ir lenteles 4 ir 5-tam puslapiuose. Mokiniai galite pasitikrinti atsakymus.
Klasėje yra labai įvairūs lietuvių kalbos lygiai ir įvairūs mokinių poreikiai.  Taip pat mačiau, kad tėveliai labai įvairiai atsiliepė į apklausą.  
 
Todėl nutariau užduoti vieną privalomą uždavinį namų darbams, ir pasiūlyti kitų namų darbų, jei jūsų vaikas pajėgia atlikti daugiau LK namų darbų. Jeigu sutinkite tai persiusiu skaitymo lentele ir savanuoriskius namu darbus kita savaite.
Skaitymas del sios savaites bus pratimo knygoj p. 13. perskaitysime eilerasti ir taip pat siunciu viena pratyma “Mes” kur svarbesni zodziai yra lietiviskai ir angliskai ir kartu atsakinesim klausymus rasant lietuviskai. Prasome atsispaudinti.
Iki rytojaus.

 

Mok. Jonas