Gruodžio 7 – 14

December 08, 2019

Sorry, this entry is only available in Lithuanian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Gruodžio 7 – 14:

Prat. knyg.: 37-42 psl. (Pamoka ir Pratimas 6)

Skaityti: Pelėda, 72 psl.

Parinkite penkis naujus žodžius iš skaitymo; parašykite ir nupieškite ką jie reiškia.   

Rašinėlis: Pelėda           

Skaitymo lentelė:  Skaitykite bent 2 kartus savaitės bėgyje; tėvų parašas reikalingas. 

Ruoškitės Kalėdų Eglutei.  Išmokite žodžius atmintinai.

6 Dievo gyvulėliai

1. Aleksas – Asilas – Aš asilas, nešiau Mariją “dangaus rožę” ir nešiau Kūdikį “visą amžinybę” ant savo nugaros.

2.  Emilija – Avinėlis – Aš avinėlis, duodu Jums vilnos.  Mane baltą aukojo Dievui, bet dabar Jėzulis bus geriausia auka.  Jį vadins Dievo avinėliu.

3. Danielius – Vilkas – Aš plėšrus vilkas, neleidžiu kitiems gyvuliams per daug išsiplėsti.  Bet šis kūdikis neša taiką.  Kai jis valdys bus taika visame pasaulyje.  Net vilkas gyvens taikingai su avinėliu ir liūtas su veršiuku.

4. Austė – Liūtas – Aš liūtas, gyvulių karalius.  Ir Jėzus yra karalius.  Jį vadins “Judos Liūtu” ar “Aslan.”  Nes jis valdys taikingai.

5. Aistė – Žuvis – Aš žuvis, su visais Jūrų gyvūnais Dievą garbinu.  Jėzaus apaštalai bus žvėjai, ne tik žuvų bet ir žmonių.  Mane krikščionys paišys kaip jų ženklu, nes graikiškai “Jėzus Kristus, Dievo sūnus, Išganytojas.”  Pirmos raidės rašo “Ichtus” – žuvis!

6. Karolina – Balandėlė – Aš balandėlė – nešu taikos šakelę.  Jėzus taikos karalaitis.  Aš primenu švelnią ir gražią meilę – Taip kaip Jėzulis mus myli visą laiką.